Gizlilik ve Kullanıcı Sözleşmesi

Ürün Bana Nasıl Geliyor ? ( Teslimat )

Kapıda ödeme seçeneği ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizde ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile tarafınıza iletilmektedir. Teslimat süresi ortalama 48 iş saatidir.

Banka havalesi ve kredi kartı ile yapılan alışverişlerde özel kargo ile ürünleriniz gönderilmektedir. Bu siparişlerin teslimat süresi il merkezi ve merkez ilçelere ortalama 20 saattir.

Ürünleri Nasıl Pakette Yolluyorsunuz ? ( Paketleme - Gizlilik )

Gzililik ve müşterilerimizin güvenliğine %100 önem vermekteyiz. Siparişlerinizi özel paketleme ile göndermekteyiz. Kapalı paket içerisinde ve gönderici olarak firma bilgileri ile içerik yer almadan teslim etmekteyiz. Kurye görevlisi dahil olmak üzere kesinlikle 2. bir kişi paket içeriği hakkında bilgi sahibi olmamaktadır. Siparişleriniz evrak şeklinde size ulaşmaktadır.


Firma Olarak Gizlilik Politikanız Nedir ? ( Gizlilik )

Dünyanyn tüm ülkelerinde normal olan fakat ülkemizde garip karşılanan sektörümüzün toplum tarafından ve müşterilerimiz tarafından nasıl anlaşıldığı veya görüldüğünün farkındayız. Müşterilerimize giden ürünlerin hepsi özenle paketlenir dışarıdan anlaşılmayacak şekilde gönderilir. Siz sayın müşterilerimizin mağdur olmaması amaçlanarak paket üzerinde gönderici kısmında ürünle ilgili kelimeler asla kullanılmaz. Firmamyza vermiş olduğunuz İsim , adres , telefon gibi bilgileriniz asla 3. Şahısların eline geçmez. Unutmayın sizin değerleriniz bizim için en önemli misyondur.

Firmamıza verececğiniz adres,telefon ve isim bilgileri ürünü teslim aldıktan sonra tarafımızca bir başka şahısların eline ulaşmadan silinmektedir.

Müşterilerimizin 7/24 destek alabileceği iletişim bilgilerimiz iletisim@999marka.com ve 0850 840 78 99 şeklindedir.

Sizden istenilen bilgiler tamamen ürünün hızlı ve doğru bir şekilde tarafınıza ulaştırılması içindir.

 

 


 

Anasayfa | Yapay Kızlık Zarı Kullananlar Sıkça Sorulan Sorular | Yapay Kızlık Zarı Sipariş İletişim Gizlilik ve Kullanıcı Sözleşmesi

Yapay Kızlık Zarı Kanı 999 Marka kuruluşu olup , yazı ve görsellerin yazılı izin haricinde kullanılması kesinlikle yasaktır.

7/24 İletişim numaramız : 0 850 840 78 99