Yapay Kızlık Zarı Kullananların Yorumları

Kullanıcılarımızın Gizliliği Gereğince İsim Bilgileri Gizlenmiştir.
H.S. İzmir Zeynep Hanım'ın desteği ile ürünü geçen ay aldım. önce kendimi tatmin ederek ürünü test ettim ve gördüğüme ben de inanamadım. Vakit kaybetmeden loş bir ortam ayarlayıp sevgilimi çağırdım. İlişkiye girmeden 2 sn içinde lavaboda kızlık zarını yerleştirdim ve başladık. Müdahale olup, kan akmaya başlayınca acı çekiyor gibi sesler çıkarttım ve lavaboya gidip temizledim. Böylelikle her gece kafamı yediren mutsuz sondan kurtuldum. Artık çok rahat ve huzurluyum. Hepinize çok teşekkür ediyorum.
F.G Ankara Arkadaşımın tavsiyesi üzere bu ürünü farklı bir siteden aldım. Eşim ile ilk gecemi çok başarılı bir şekilde atlattım. Şuan çok mutluyum ve her gördüğüm siteye yorum yazacağımı ahdetmiştim. Yayınlarsanız memnun olurum.
S.A. Konya Üniversitede zorla ilişki kurbanı olmuştum. Fakat sonuç malum herkes gibi çekti pantolonunu gitti okulu bitince. Üniversite bittiğinden beridir diktirme param da olmadığı için her gece içim içimi yiyordu. Ailemin yüzüne evlendikten sonra nasıl bakacağımı düşündükçe çıldırıyordum. İnternette ucuza kızlık zarı dikimi yapan doktor ararken bu site ile karşılaştım. Korkarak ürünü aldım fakat hiçde korkmamam gerektiğini kargo geldiğinde anladım. Dedikleri gibi evrak şeklinde elime ulaşmıştı. Dün testi kendim yaptım ve gerçekten harika sonucu var. Farkedilmeyecek birşey bu. İnşallah bende diğer kullanıcılar gibi eşimle de kullanacağım.
H.Ç. Isparta Önce çok kormuştum ama test ettiğimde rahatladım. İlk gecemizde biraz tedirgindim ama herşey yolunda gitti ve eşim dolayısıylada ailesini inandırabildim. Söz verdiğim gibi sonucu size bildiriyor ve teşekkür ediyorum.
G.U. Eskişehir Eşime çok güzel bir süpriz yaptım. Çok mutlu oldu teşekkürler.
A.Y. Adana Zeynepciğim hayatımı kurtardın sana teşekkür etmek için destek operatörü arkadaşlardan telefonunu istedim ama vermediler :) Bilgilerim sende var rica etsem bana ulaşabilir misin birkaç birşey göndermek istiyorum sana.
H.Z. Antalya Bende bir bayan forum sitesinde tanıştım bu ürünle. Şuanki partnerımla evliliğimiz olmayacak ama birlikteyiz. Test ettik birlikte. Bu güne kadar kendimi üzdüğüme değmediğini kanın gelmeye başladığında anladım. Teşekkürler.
S.L. Adıyaman Japonların bi bunu yapmadığı kalmıştı şimdi biz eşlerimize nasıl güveneceğiz.
D.U. Diyarbakır Bende yorumlardan etkilenip aldim bilmiyorum etkisi olurmu denemeye değer.
E.D.B. İstanbul Ürünüm bir günde teslim edildi. birazdan deneyeceğim Zeynep online değilsin ne zaman geleceksin soracaklarım var.
U.K. Muğla İlk başta farklı bir siteden almıştım ama boya hertarafıma yapıştı çıkmıyordu. Detaylı bilgi almak isterken Zeynep ile tanıştım. Ürünün çin mallarında o sorunun olduğunu belirtti ve orjinal ürün almamı tavsiye etti. İşin gerçeği güvenemedim ama mecburiyetten aldım. Fakat eski ürünle hiç alakası yokmuş. Gerçekten farkı yok. O anı hatırladım gerçekten. Çok teşekkür ediyoruz Zeynep.
A.A. Konya Yiğenimin zamanında yapmış olduğu bir hatadan dolayı bu ürüne başvurmak zorunda kaldık. Dün gece aradı beni ve ilk gecelerini başarılı bir şekilde atlattıklarını söyleyerek , şirkete çok teşekkürlerini ilettiğini iletmemi istedi. Teşekkür ediyoruz.
F.G. Van Test için sipariş verdim kaç günde bana ulaşır acaba?
B.K. İstanbul Ürünü eşimle birlikte fantazi amaçlı kullandık. Genç kızlar için süper birşey gerçekten. Artık bazı tabuların yıkılması gerekiyordu çok iyi oldu.
D.K. Bursa Önce çok kormuştum ama test ettiğimde rahatladım. İlk gecemizde biraz tedirgindim ama herşey yolunda gitti ve eşim dolayısıylada ailesini inandırabildim. Söz verdiğim gibi sonucu size bildiriyor ve teşekkür ediyorum.
S.G. Lefkoşa Kıbrıs'tan yazıyorum. Burda öğrenciyim. Eski erkek arkadaşımla birlikteliğim oldu fakat sonumuz olmadı. Şuan dünyalardan çok sevdiğim bir arkadaşım var ve bekarete çok önem veriyor. Onu kaybetmek istemiyorum. Bunun için ürün aldım ve Kıbrıs'a 2 günde ulaştı. Test ettiğimde sonuca bende inanamadım ve hemen sevgilimi arayıp ona süpriz yaptım. Şuan çok mutluyuz. Çok teşekkür ediyorum sizlere.

Siz de Yorumunuzu Ekleyin

İsminizin Başharfleri
Bulunduğunuz Şehir
Yorumunuz
 

 


Yapay Kızlık Zarı Blogu Açıldı. Merak ettiğiniz tüm sorular için tıklayınız.

Anasayfa | Yapay Kızlık Zarı Kullananlar Sıkça Sorulan Sorular | Yapay Kızlık Zarı Sipariş İletişim Gizlilik ve Kullanıcı Sözleşmesi

Yapay Kızlık Zarı Kanı 999 Marka kuruluşu olup , yazı ve görsellerin yazılı izin haricinde kullanılması kesinlikle yasaktır.

7/24 İletişim numaramız : 0 850 840 78 99

Yapay kızlık zarı kullananların yorumları