Yapay Kızlık Zarı'nın Öyküsü ?

1993 yılında Japon bilim adamları tarafından kadınların bakirelik sorununa çözüm olarak bulunmuştur(Hisaki Seishiro, İnsan Eğitimleri Enstitüsü 1993, Kyoto, Japonya).Ürünümüze talep daha çok Mısır, İran, Arabistan, Suriye gibi Arap ve Müslüman ülkelerden gelmiştir.

Yapay Kızlık Zarı Kanı Türkiye'ye 2009 yılında getirilmiş olup, ilk getiren firma kapanmıştır. Akabinde yapay kızlık zarı'nın Çin'de üretime başlaması ile birlikte Türk firmalar Çin'den getirdiği sahte yapay kızlık zarlarıyla birçok kişinin hayatıyla oynamış ve aleni bir şekilde kızlık mağduru halkımızı malesef aldatmışlardır.

Yapay Kızlık Zarı Kanı firmamız ise , mağdur müşterilerin isteği üzerine Japonya'dan Joan Of ARC RED isimli firma ile iletişime geçerek, yapay kızık zarı'nı yeniden ülkemize ithal etmeye 2010 yılında başlamıştır.

Ürünülerimiz orjinal japon malı olup, çin malı taklitlerinden sakınmanızı şiddetle taysiye ederiz.Joan Of Arc Red tüm alerji testlerinden başarıyla geçmiş ve hiçbir toksit madde içermemektedir.Bir paket iki adet yapay kızlık zarı içermekte olup fantezi amacı ile kullanılmak amacıyla Türkiye'ye getirilmiştir.

Yapay Kızlık Zarını Kimler Kullanabilir ?

Öncelikle ürünümüzü eşleri aldatmaya yönelikten ziyade, eşlerinize minik süprizler yapmanız için ithal etmiş bulunmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Aşağıdaki sebeplerden dolayı kızlık zarı bozma işlemini eşlerine yaşatamamış olan bayanlar ürünümüzü kullanabilirler.

  • Spor yaparken,
  • Evlilik öncesi cinsel ilişki sırasında,
  • Çocukluk döneminde oyun oynarken,
  • Mastürbasyon yaparken,
  • Genetik nedenlerle.

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır ?

Yapay kızlık zarının kullanımı gayet basit olup, herhangi bir doktor müdahalesi gerekmemektedir. İhtiyacınız olan sadece 3 saniye.

Yapay kızlık zarı'nın 1 paketi içerisinde 2 adet ürün çıkmaktadır. Bunun birincisini test edip sonucu görecek, ikinci ürünü ise içiniz rahat bir şekilde sonucunu bilerek kullanacaksınız.

Kızlık zarının ilkini vajinamızı kuruladıktan sonra parlak jelatininden çıkarıp, içerisinden çıktığı gibi yoğun olarak bölüm içe gelecek şekilde serçe parmağımız ile vajinanın içerisine 3-5 cm aralığında itekliyor ve bırakıyoruz. Yapay kızlık zarı düşer mi diye endişelenmeyin. İçerisinde bulunan özel maddeler aracılığı ile vücuttaki proteinlere yapışır ve kesinlikle yerinden oynamaz.

Vajinaya yerleştirildikten sonra 20-30 dk aralığında beklenmelidir. Bu beklemenin akabinde kullanıcımız eli ile kendini tatmin ederek sonuca ulaşacaktır. Buradaki 20-30 dakika beklememizin sebebi ürünün kullanıcıdan salgılanan sıvılar sonucunda üzerindeki zarının erimesi ve kullanıcıdan gelen sıvılara kan yoğunluğu vermesidir. Aynı zamandaki içerisindeki kan boya tanecikleri ise , bu sıvıyı kan şekline dönüştürmektedir. Eşiniz müdahale ettiği anda ürün sizden gelen zevk sıvılarını kan şeklinde dışarıya bırakacak ve kızlık zarı kanıymış izlenimi verecektir.

20-30 dk bekleme aralığı sadece kendini tatmin yoluna giden kullanıcılarımız içindir. Eşiniz ile ilişki sırasında 5 dk önce yerleştirip , 10 dk önce sevişme yapmanız yeterlidir.

Yapay kızlık zarı kanı olan Joan Of Arc Red , doğru kullanımda % 100 etkisini gösterir.

Yapay Kızlık Zarı hakkında aklınıza takılan tüm soruları sitemizin sağ alt bölümünde olan canlı destek operatörlerimize sorabilirsiniz.

 

 


Yapay Kızlık Zarı Blogu Açıldı. Merak ettiğiniz tüm sorular için tıklayınız.

Anasayfa | Yapay Kızlık Zarı Kullananlar Sıkça Sorulan Sorular | Yapay Kızlık Zarı Sipariş İletişim Gizlilik ve Kullanıcı Sözleşmesi

Yapay Kızlık Zarı Kanı 999 Marka kuruluşu olup , yazı ve görsellerin yazılı izin haricinde kullanılması kesinlikle yasaktır.

7/24 İletişim numaramız : 0 850 840 78 99